Szkoła Podstawowa nr 5

pseudonim: Maryśka Podajcegłe
ścieżka: media społecznościowe
poziom: Mistrz
punktów: 678

Cześć Kochani!
To ja, Maryśka Podajcegłe.
Mam mnóstwo pasji i zainteresowań, między innymi gotowanie oraz fotografię.
Moim marzeniem jest życie w świadomym społeczeństwie, które zdaje sobie sprawę, że ma wpływ na wybór ludzi sprawujących władzę w naszym państwie.
Dość często udzielam się społecznie, bo poprostu KOCHAM interakcję i spędzanie czasu z innymi ludźmi.
Biorę udział we wszystkich możliwych projektach.
Znajomi opisują mnie jako energiczną, pozytywną, zorganizowaną, kreatywną i zawsze gotową do działania.
Prowadzę dobrze rozwijające się konta na przeróżnych portalach społecznościowych (większość poświęcona jest fotografii). Będzie mi miło, jeśli na nie zajrzycie =).

Acha, zapomniałabym- nałogowo wręcz interesuję się... polityką. Możliwość bycia bliżej członków danych partii i obserwowanie rozwijającej się sytuacji politycznej na bieżąco- to był mój główny cel, gdy zakładałam moje pierwsze konta na forach.
Nie przepuszczę ani jednej okazji, by wypytać ludzi na temat ich poglądów. Wielu osobom wydaje się to dziwne, ale to zwyczajnie silniejsze odemnie!

Mam nadzieję, że znacie mnie teraz odrobinę lepiej. Jeśli macie podobne podejście do życia lub zainetresowania- śmiało do mnie piszcie! ❤

Relacje z działań

Profil postaci

Cześć Kochani! To ja, Maryśka Podajcegłe. Mam mnóstwo pasji i zainteresowań, między innymi gotowanie oraz fotografię. Moim marzeniem jest życie w świadomym społeczeństwie, które zdaje sobie sprawę, że ma wpływ na wybór ludzi sprawujących władzę w naszym państwie. Dość często udzielam się społecznie, bo poprostu KOCHAM interakcję i spędzanie czasu z innymi ludźmi. Biorę udział we wszystkich możliwych projektach. Znajomi opisują mnie jako energiczną, pozytywną, zorganizowaną, kreatywną i zawsze gotową do działania. Prowadzę dobrze rozwijające się konta na przeróżnych portalach społecznościowych (większość poświęcona jest fotografii). Będzie mi miło, jeśli na nie zajrzycie =). Acha, zapomniałabym- nałogowo wręcz interesuję się... polityką. Możliwość bycia bliżej członków danych partii i obserwowanie rozwijającej się sytuacji politycznej na bieżąco- to był mój główny cel, gdy zakładałam moje pierwsze konta na forach. Nie przepuszczę ani jednej okazji, by wypytać ludzi na temat ich poglądów. Wielu osobom wydaje się to dziwne, ale to zwyczajnie silniejsze odemnie! Mam nadzieję, że znacie mnie teraz odrobinę lepiej. Jeśli macie podobne podejście do życia lub zainetresowania- śmiało do mnie piszcie! ❤

pseudonim: Maryśka Podajcegłe
ścieżka: media społecznościowe
poziom: Mistrz
punktów: 678

Zdobyte odznaki

Eksplorator
Orator
Inspirator
Inicjator