II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

pseudonim: Szymonn
postać: Radny
poziom: Mistrz
punktów: 865

Jesteśmy uczestnikami programu "Młodzi Głosują+" 2019 - uczniami II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy. Nasz zespół składa się z Samorządu Uczniowskiego i sztabu uczniów aktywnych społecznie. Razem możemy przenosić góry! Jak mówi Laura - członkini naszego zespołu - "Polityka nie powinna dzielić. Powinna łączyć. A różnorodność poglądów powinna być wyrażana w kulturalny sposób i wzajemnie się uzupełniać". Dzięki adekwatnemu stosowaniu zasady neutralności politycznej jest to możliwe.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na nasz FanPage, na którym dokumentujemy działania: https://www.facebook.com/mg2019olesnica/

Relacje z działań

Profil postaci

Cześć! Mam na imię Szymon. Jestem siedemnastoletnim uczniem liceum ogólnokształcącego i sprawuję funkcję radnego w swoim mieście. Uważam, że polityka nie powinna dzielić, a różnorodne poglądy powinny się uzupełniać nawzajem - a jest to możliwe dzięki zastosowaniu zasady neutralności politycznej. Przestrzegam jej bezwzględnie - razem z członkami zespołu projektowego "Młodzi Głosują+" z II Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy!

pseudonim: Szymonn
postać: Radny
poziom: Mistrz
punktów: 865

Odznaki od administratora

Wyróżniona relacja

Przeprowadzenie ankiety w...

Więcej
Wyróżniona relacja

Organizacja kampanii prof...

Więcej

Zdobyte odznaki

Eksplorator
Orator
Inspirator
Inicjator

Wyniki wyborów parlamentarnych

49%
Frekwencja

242

Osób uprawnionych

119

Głosów oddanych

112

Głosów ważnych

7

Głosów nieważnych

Procent głosów oddanych na poszczególne komitety wyborcze

12.5 %

42.9 %

15.2 %

7.1 %

8.9 %

13.4 %

53
42
32
21
11
0