Bieżące informacje dla Młodzi głosują+

Poniżej znajdziecie garść bieżących informacji dotyczących wersji rozszerzonej programu:

1. Szczegółowa informacja o szkoleniach:

Wszystkie szkolenia rozpoczynają się pierwszego dnia o godz. 10.00 i kończą o godz. 17.00. Drugiego dnia trwają od godz. 9.00-15.00 i kończą obiadem. 

Wysłaliśmy do Was szczegółowe informacje dotyczące najbliższych szkoleń: 23-24.09.2019, Warszawa oraz 26-27.09.2019, Katowice. Jeżeli nie dostaliście ich od nas, to napiszcie na maila tomasz.piatek@ceo.org.pl lub skontaktujcie się tel. 22 825 05 50, w. 216. 

Informacje o pozostałych szkoleniach będziemy wysyłać sukcesywnie od początku tygodnia. 

2. Wysyłka materiałów drukowanych do szkół

Materiały wyślemy do Was w przyszłym tygodniu.

3. Konieczność wypełnienia formularza POWER:

Pamiętajcie, że podstawą do zakwalifikowania Was w wersji rozszerzonej programu jest poprawne wypełnienie formularza POWER, a następnie wysłanie do nas podpisanych dokumentów.

Poniżej zamieszczamy instrukcję jak zrobić to sprawnie:

1. Użyjcie przeglądarki Chrome.

2. Zarejestrujcie się na stronie https://power.ceo.org.pl/logowanie (nawet jeżeli zarejestrowaliście się na www.mlodziglosuja.pl, to i tak musicie dokonać raz jeszcze rejestracji tutaj, ponieważ to są dwa różne formularze).

3. Zalogujcie się poprawnie po założeniu konta na https://power.ceo.org.pl/logowanie, a następnie wpiszcie ten link: https://power.ceo.org.pl/form/mlodzi-glosuja-plus.

4. Po kliknięciu w https://power.ceo.org.pl/form/mlodzi-glosuja-plus pojawi Wam się formularz do wypełnienia, w którym wpisujecie dane uczniów. Kiedy wypełnicie go, naciśnijcie "wyślij formularz". 

5. Sprawdźcie maila, którego podaliście przy rejestracji tego konta. W wiadomości e-mail znajduje się plik do pobrania. 

6. Drukujecie dokumenty, podpisujecie je i odsyłacie do nas na adres:

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej

ul. Noakowskiego 10/5

00-666 Warszawa

tytułem: "Młodzi głosują+ Agnieszka Bąder-Chudy"

Osoba do kontaktu w sprawie formularza POWER: Agnieszka Bąder-Chudy, tel. 22 825 05 50, w. 2013; e-mail: agnieszka.bader@ceo.org.pl 

Osoba do kontaktu w sprawie szkoleń i materiałów: Tomasz Piątek, tel. 22 825 05 50, w. 216, e-mail: tomasz.piatek@ceo.org.pl