Platforma: start!

Uruchomiliśmy platformę programu Młodzi głosują! Od tej chwili każdy zespół, który aktywował swoje konto, może się na nie zalogować - serdecznie zapraszamy.

 

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące platformy, rejestracji lub grywalizacji na platformie, to zachęcamy Was do przejrzenia listy najczęściej zadawanych pytań "FAQ" lub zajrzenia do biblioteki materiałów i pobrania z niej Niezbędnika uczestnika, dotyczącego platformy albo skorzystania z innych materiałów, które już się tam pojawiły. Nie zapominajcie, że w trakcie trwania programu w bibliotece systematycznie będą się pojawiały nowe materiały, np. przewodnik po programie czy karty do głosowania - zaglądajcie do niej regularnie!

 


UWAGA! Konta zespołów, które zarejestrowały się do północy w poniedziałek 02 września, zostały automatycznie aktywowane i zaakceptowane przez administratora - te zespoły mogą od razu logować się na platformę.

Wszyscy, którzy zarejestrowali się po tym terminie, powinni najpierw odebrać mail z linkiem aktywacyjnym (wysyłany na adres koordynatora/-ki, podany podczas rejestracji szkoły) i kliknąć w łącze. Dopiero po aktywacji konta będzie możliwe zalogowanie się na nie.
 

 

Życzymy Wam bezproblemowego korzystania z platformy :)!

Zespół Młodzi głosują