Niezbędnik uczestnika: platforma programu

Już niedługo wystartuje platforma programu. Wszystkie zespoły, które zarejestrują się w jednej z dwóch wersji programu, będą opisywały na niej swoje działania. Gdzie można znaleźć instrukcje do zadań programowych? Co jeszcze można zrobić na plaformie, poza zamieszczeniem relacji z wyborów młodzieżowych? Zajrzyjcie do naszej publikacji Niezbędnik uczestnika: platforma programu, aby się przekonać!

 

Jako narzędzie, platforma powinna pełnić jedynie funkcję pomocniczą dla rzeczywistych działań w programie. Wiemy jednak, że konieczność poznawania nowego narzędzia czasem bywa frustrująca lub onieśmielająca i potrafi zabrać sporo czasu, który możnaby poświęcić na bardziej twórcze aktywności. Dlatego właśnie przygotowaliśmy tę krótką publikację - mamy nadzieję, że ułatwi ona zapoznanie się z platformą i pozwoli Wam - uczestnikom programu - w pełni wykorzystać jej potencjał.

 

 

Niezbędnik... można pobrać klikając odpowiednią ikonkę po najechaniu na okienko, w którym się wyświetla, lub klikając nazwę załącznika na dole aktualności.

Pliki do pobrania