Tym razem głosuję!

Wszystkie osoby pełnoletnie zachęcamy do wzięcia udziału w kampanii Parlamentu Europejskiego "Tym razem głosuję". Kampania ma na celu przekonanie jak największej liczby Europejczyków do głosowania w majowych wyborach europejskich.

 

Czemu głosowanie w wyborach 26 maja jest ważne? Obejrzyjcie film i przekonajcie się! Możecie też rzucić okiem na stronę specjalnie przygotowaną przez Parlament Europejski, zawierającą przykładowe powody, czemu ludzie będą głosować lub sięgnąć do artykułu "10 powodów, dla których warto głosować w wyborach do Parlamentu Europejskiego".

Koniecznie kliknijcie w ten link:

Tym razem głosuję - zarejestruj się

i zadeklarujcie, że i Wy będziecie głosować. A jeśli już to zrobiliście, to podajcie go dalej - niech inne dorosłe osoby z Waszego otoczenia również to zrobią i zachęcą innych. Spróbujmy stworzyć efekt kuli śnieżnej i dotrzeć do jak największej liczby osób! Jeśli będziecie przekazywać dokładnie ten link, który podaliśmy (i który uczestnicy programu widzą na platformie), to będziemy mogli sprawdzić, jak dużo osób zaangażowało się dzięki Wam. Chcielibyście to wiedzieć? Jeśli tak, to po 26 maja szukajcie informacji na naszej stronie!