Platforma wystartowała!

Platforma programu wystartowała! Zarejestrowani uczestnicy, którzy kliknęli w link weryfikacyjny, mogą się już logować.

 

Na platformie programu czekają na Was materiały i instrukcje do zadań oraz... grywalizacja! W trakcie pierwszego logowania wyświetli Wam się wprowadzenie do fabuły i zostaniecie poproszeni o wybranie postaci, którą będziecie realizować program i rywalizować z innymi zespołami o odznaki i punkty na platformie. Charakter Waszych zadań uzależniony jest od wybranej przez Was postaci. Jedynie zorganizowanie wyborów jest zadaniem, które jest takie samo dla wszystkich. Dlatego zachęcamy, aby pierwszego logowania dokonać zespołowo i wspólnie zastanowić się nad wyborem! Jeśli jednak już się zalogowaliście, to nic straconego - póki nie wybierzecie postaci, możecie wyjść z platformy i zalogować się powtórnie, tym razem w obecności wszystkich członków zespołu. Wprowadzenie będzie dostępne do ponownego obejrzenia z poziomu profilu zespołu.

Szczegóły dotyczące grywalizacji, zdobywania punktów i odznak znajdziecie na liście najczęściej zadawanych pytań FAQ.

 

UWAGA! Jeśli pomimo rejestracji nie możesz zalogować się na platformę, uważnie przeczytaj poniższe informacje.

Jak wygląda proces aktywacji konta?

  1. Po prawidłowym wypełnieniu formularza rejestracji, na konto koordynatora ze skrzynki mlodzi@ceo.org.pl, zostaje wysłany mail o tytule "Młodzi Głosują - Link weryfikacyjny". W treści maila znajduje się link weryfikacyjny, który należy kliknąć.
     

Jeśli pomimo prawidłowej rejestracji nie otrzymasz wiadomości z linkiem weryfikacyjnym, to koniecznie sprawdź folder Spam lub zakładki na swojej poczcie. Jeśli i tam nie znajdziesz maila z linkiem, to wyślij do nas zgłoszenie za pomocą formularza znajdującego się na stronie FAQ lub napisz na adres mlodzi@ceo.org.pl - pomożemy Ci pomyślnie zakończyć proces aktywacji konta.

  1. Po kliknięciu w link weryfikacyjny na adres mailowy koordynatora wysyłany jest drugi mail, zawierający informację powitalną z najważniejszymi informacjami dla uczestników.

 

Zapraszamy Was na platformę i cieszymy się, że dołączyliście do programu!